Ми, колектив стоматологічної клініки “Аврамед”, раді вітати Вас на нашому сайті.

Чи випадково Ви заглянули до нас, чи за потребою, у будь-якому випадку тут Ви зустрінете професійний підхід, порядне ставлення до пацієнтів, роботу та місію лікаря загалом.

Наша стоматологічна клініка створювалася для вимогливих людей з особливими вимогами до якості, комфорту та сервісу, які цінують свою індивідуальність, красу та здоров’я. Ми прагнули вийти на новий рівень лікування зубів в Одесі та Україні, який би гарантував нашим пацієнтам неперевершену якість лікування, затишок та невимушену атмосферу клініки.

Думаємо, нам це вдалося.

Для багатьох лікування зубів — не найприємніша процедура і частенько ми відвідуємо стоматологів не за власним бажанням, а вже через крайню необхідність. Наші фахівці намагаються спростувати стереотипи та довести своїм пацієнтам, що сьогодні лікування зубів — це не тільки корисна, а й приємна справа.

У нас не буває відмов, беремося за найскладніші випадки та успішно з ними справляємось. Чуйність, увага та професіоналізм. Саме поєднання цих складових стало основою роботи стоматологічної клініки «Аврамед», яка привітно відкрила свої двері всім, хто хоче мати гарну та здорову усмішку!

Прекрасно злагоджений колектив, який розуміє одне одного з півслова і завжди зможе допомогти Вам. Лікарі нашої клініки не тільки мають великий досвід у стоматології та високій кваліфікації, але й беруть участь у міжнародних семінарах та симпозіумах, отримують сертифікати у провідних фахівців світової стоматології в галузі імплантології, ортопедії, ортодонтії та косметичної стоматології.

Репутація та робота клініки перевірені часом.

Завдяки енергії, майстерності та великому спеціалізованому досвіду головного лікаря Авратинського Дмитра Олеговича з 2001 року стоматологічна клініка «Аврамед» заслужила та продовжує завойовувати довіру у багатьох одеситів, гостей міста та пацієнтів з-за кордону.

Клініка зручно розташована у центрі міста за адресою вул. Дюківська, 8, оф. 2н.
Основне правило нашої клініки — застосовуємо тільки ті матеріали та технології, в ефективності та надійності яких впевнені. Вініри, капи, коронки та інші вироби виготовляємо у найкоротші терміни на базі власної зуботехнічної лабораторії. Ми лікуємо зі суворим дотриманням усіх гігієнічних норм — у клініці діє програма «Анти-СНІД». Використання найсучаснішого обладнання дає можливість спеціалістам медичного центру «Аврамед» надавати повний спектр стоматологічних послуг.

Без хибної скромності ми маємо всі підстави стверджувати, що наша клініка одна із найкращих в Одесі.
Нам би хотілося, щоб і Ви мали можливість оцінити ту високу якість стоматології, теплоту нашої дружної команди, затишні приміщення та добре ставлення до кожного.

Звертайтеся до стоматологічної клініки «Аврамед» і будьте здорові!

avratinskiy

Про нас