Відгуки наші пацієнтів

Анастасія

Лікуюсь більше року. Прекрасний та чуйний персонал. Гарні умови. Все розраховане на комфортне обслуговування і відмінний результат.
Всім задоволена)

Світлана

Дуже задоволена роботою персоналу, є давньою клієнткою цієї клініки, яку відвідує вся моя сім’я. З особливою повагою ставлюся до головного лікаря Авратінського Дмитра Олеговича за його знання, досвід і терпіння до пацієнтів.

Ганна

Добре обслуговування. Приємний колектив приносять гарний настрій. Процес лікування безболісний. Комфорт, затишок та чистота у всіх планах. Дякую)

Ілля

Мав проблеми із зубами, але ортодонт Наталія Олексіївна допомогла мені з цією проблемою.

Це справді хороший стоматолог, який працює у чудовій стоматології. Вона не єдина людина, яка мені тут приємна. Весь персонал стоматології «Аврамед» – відмінні фахівці, і добрі люди.

Дякуємо клініці «Аврамед» за здорові зуби!

Світлана

З Дмитром Олеговичем Авратінським, як зі стоматологом, познайомилася понад 15 років тому та користуємось послугами всією родиною. Якість робіт вищого рівня перевірена часом, тому що за ці роки були й інші лікарі, але все ж таки поверталися в «Аврамед», відчувши різницю. Дякую! Здоров’я, процвітання, успіху!

Кліментій

Відгук позитивний! Все подобається!

Марія

Ця клініка – наша сімейна. Після моїх подорожей світом – бігу перевірити зубки саме сюди. Дякуємо великим професіоналам своєї справи! Обіймаю та люблю! Лікую зуби тільки у вас!

Микола

Високий професіоналізм, чуйність, доброзичливість лікарів та колективу викликає глибоку симпатію та повагу, бажання довіряти лікування зубів. Все зроблять швидко, не боляче та комфортно. Лікарі уважні та дуже ввічливі. Рекомендую цю стоматологію!

Олена

Користуюсь послугами «Аврамед» уже неодноразово. Гарне обслуговування, дуже уважний та досвідчений колектив. Я та мої члени сім’ї дуже задоволені обслуговуванням. Навіть до моєї внучки знайшли підхід! Ми із задоволенням лікуємо їй зубки. Велике вам спасибі за вашу працю, професіоналізм та за увагу до кожного.

Дмитро

Хороша клініка – прийом завжди вчасно, доброзичливий персонал, стерильна чистота, а головне – відмінні фахівці. За консультацією лікаря можна звернутись у будь-який час доби! Все чудово мене влаштовує.

Христина

Мені дуже подобається клініка “Аврамед”!
Дуже задоволена персоналом, ставленням та умовами. Дійсно якісне та довговічне лікування. ВИ СУПЕР!!!

Ольга

Дуже дякую цій клініці! Тут хороші лікарі, а головне чудові фахівці =) Мені дуже сподобалося лікувати тут свої зуби, я обов’язково порекомендую це місце всім своїм друзям та рідним. Я дуже задоволена результатом лікування. Вас зможуть прийняти в будь-який зручний для вас час, за записом. ДЯКУЮ)))

Олександр

Висловлюю величезну подяку Авратинському Дмитру Олеговичу, за його високий професіоналізм, чуйне та уважне ставлення до пацієнтів!

А також не можна не відзначити привітний персонал: адміністраторів та медичних сестер. Так тримати! І дякую за Вашу роботу.

Олександра

Дуже задоволена вашим обслуговуванням. Все дуже чисто та стерильно. Лікарі працюють на найвищому рівні. Користуюся послугами вже 2 роки і не було жодного зауваження.

Відгуки