Спортивна стоматологія «Аврамед»

Здавалося б, яке відношення має капа до стоматологічної клініки, адже як багато хто вважає, головне завдання стоматологів – лікувати зуби. Донедавна, певною мірою – так, але останнім часом акценти в стоматології суттєво змінилися. Захист зубів від пошкоджень також актуальний для нашого медичного центру «Аврамед», як і лікування або протезування. Що таке капа, мабуть, знають усі.

Боксерські капи – це спеціально виготовлена «накладка», невід’ємний елемент екіпірування боксера, який надягають на верхню щелепу, щоб зберегти зуби та губи від пошкоджень під час удару, запобігти виникненню рваних ран у роті. Захисні спортивні капи знижують силу удару в десятки разів, запобігаючи серйозним травмам. Один хлопчик не носив капу та іншим не радив. А потім без зубів лишився. Тому бути у формі і залишатися при цьому неушкодженою дозволяє стоматологічна капа на зуби.

У багатьох країнах капа в порядку речей не лише серед боксерів. Існує безліч видів спорту, де необхідними умовами участі у змаганнях чи іграх є використання захисної капи. Капи потрібні не тільки професійним боксерам, а й усім дорослим та дітям, які займаються контактними видами спорту (хокей, регбі, баскетбол, хокей з м’ячем та ін.). Крім того, спортивні капи можуть бути корисні при заняттях спортом, пов’язаних з ризиком травми в області щелепи (катання на скейтборді, гірському велосипеді або роликах). У цих випадках носіння капи дозволяє знизити ризик травм у ділянці рота та захистити зуби від сколів та переломів. «Чемпіонами не народжуються – чемпіонами стають» – і ми ведемо рідне чадо до спортивної секції.

Радіти з того, яка дитина талановита, яка гарна у неї розтяжка, як вона добре володіє, наприклад, ковзанами, забуваючи про це про зуби, – не варто. Через низьку поінформованість діти та підлітки вкрай рідко застосовують зубні капи під час занять спортом. Зубні капи можуть підвищити бойову міць вашого підростаючого спортсмена. Варто про це подбати та пам’ятати.

Для того, щоб грати довго і успішно, а не завершити кар’єру через різні травми раніше часу, потрібно використовувати всі сучасні засоби захисту. У нашій стоматологічній клініці «Аврамед» Ви можете замовити собі якісну капу, зроблену за найпередовішими технологіями на основі фірмових матеріалів, яка відповідатиме всім анатомічним особливостям Вашого організму.

Важливо пам’ятати, що пошкоджені зуби не відростуть наново, тому для захисту своєї посмішки надягайте капу.

Наші спеціалісти