Брекети у стоматологічній клініці «Аврамед»

Згадайте дитинство і однолітків, які носили брекети радянського зразка: як ці діти комплексували і соромилися своєї «прикраси», як Ви співчували їм, а може, й подразнювали… Час інколи змінює ролі: однокласники з дротом на зубах виросли, їхня посмішка рівна, гарна і ніякої корекції не вимагає. А багато хто з нас, які безтурботно прожили юні роки, зараз розуміють – із зубами треба щось робити. Подаруйте вашій дитині посмішку з дитинства і вона буде дуже вдячна Вам, коли подорослішає.

У Таїланді, наприклад, Індонезії та Китаї, скоби для зубів стали частиною стилю для підлітків. На Заході до цього ставляться холоднувато, посилаючись, що скоби – це ознака юнацької незграбності. Тим не менш, на сьогоднішній день брекети вважають уже символом благополуччя, престижу та стилю. Вони стали трендом не лише для молоді, а й для дорослих.

Як і відбитки пальців, Ваша усмішка є унікальною. Але що робити, якщо криві зуби не тільки бентежать нас, а й призводять до втрати здоров’я всього організму. Розташування зубів впливає як на красу самої щелепи. Від правильного зубного ряду залежать і обличчя, і дикція, і здоров’я самих зубів і всієї щелепи. Це важливо для нашого життя, роботи, кар’єри! Красива посмішка завжди повинна вигідно підкреслювати Ваш образ, будь то ділова зустріч чи романтичне побачення. Ну, а привід посміхнутися, повірте, у Вас завжди знайдеться. Звичайно ж, боротьба за рівні зуби потребує певних зусиль та часу. Зате і результат, як кажуть, в наявності.

На жаль, більшість людей замислюються про це ближче до 30 років, а виправляти прикус і, як наслідок, посмішку набагато простіше коли зуби ще ростуть.

Саме тому медичний центр «Аврамед» надає можливість виправити прикус і вирівняти зуби. Це один із наших головних професійних напрямків. Виправлення прикусу – поширене завдання, яке в сучасних умовах ставиться перед лікарями-ортодонтами. Наша професія рятує пацієнтів від комплексів, дарує здоров’я, красу – і нам це подобається.

Виправлення прикусу – процес не швидкий, але й не такий обтяжливий, як на перший погляд може здатися. Лікар підбере оптимальну брекет-систему, виходячи з бюджету пацієнта та його побажань до зовнішнього вигляду конструкції. А вибирати у стоматологічній клініці «Аврамед» є із чого.
Брекети це ефективне виправлення прикусу, що дозволяє покращити естетику посмішки за рахунок встановлення зубів у правильному положенні.

Всі брекети поділяються на дві великі групи – це брекети зовнішні та внутрішні. Перші встановлюються на зовнішню поверхню зубів, а другі – на внутрішню (так звані – лінгвальні брекети). І ті й інші мають переваги і недоліки, спеціаліст стоматологічної клініки «Аврамед» надасть кваліфіковану пораду.
Але ще лишилися питання, на які хочеться отримати відповіді. Як їх встановлюють, чи це боляче?

Лікар-ортодонт проводить огляд зубів, потім буде виконано рентгенологічні дослідження, знято відбитки та зроблено фотографії. Все це допоможе лікареві скласти підходящий саме Вам план лікування. Установка брекет-систем для дітей рекомендується, коли у дитини вже закінчено зміну зубів, зазвичай з 9 до 12 років.

Встановлення брекетів викликає у багатьох не найкращі асоціації. Звичайно, брекети в роті – нові відчуття, тож до них треба звикнути. Скоби можуть натискати щелепу, натирати внутрішній бік щік і губ. Перші два-три тижні потрібно буде звикати.

Тривалість лікування індивідуальна та залежить від складності кожного конкретного випадку. У середньому, із сучасними системами це 1,5 – 2 роки.

У незалежності від матеріалу та виду ортодонтичних скоб установка брекетів потребує попереднього лікування зубів, санації порожнини рота, які можуть провести тут же, у стоматології «Аврамед», де окрім ортодонтії проводиться й інші складні стоматологічні операції.

Головне правило, яке потрібно виконувати при носінні брекетів, – здійснення гігієни. Саме завдяки регулярному чищенню зубів та догляду за брекетами Ви знижуєте ризик пошкодження емалі під час лікування. Для процедури очищення зубів є спеціальна щітка для брекетів зі щетиною у вигляді галочки. Ще для спрощення догляду за брекетами можна використовувати іригатор – пристрій, що під тиском подає тонкий струмінь рідини: антибактеріального розчину чи чистої води. Кінцевий результат – покращення естетики обличчя, гарна посмішка та правильний прикус.

Не варто заощаджувати на усмішці, адже вона ніколи не застаріє і не вийде з моди.

Наши специалисты