Терапевтичне лікування зубів в Одесі.

Не секрет, що багато що в сьогоднішньому житті ми вирішуємо в режимі «форс-мажор». Але стоматологія – не та область, де такий підхід виправданий. Ми переконані, що здоров’я краще не відновлювати, а зберігати.

Якщо Вас турбує гострий зубний біль, необхідно запломбувати зуб, отримати стоматологічну допомогу, консультацію та вмілі руки лікаря – наша клініка проводить усі сучасні методи терапевтичного лікування зубів та їх профілактики.

Лікуємо карієс та його ускладнення, некаріозні ураження твердих тканин зубів, захворювання слизових оболонок порожнини рота. Якщо зуб зруйнований наполовину або більше і пломбування зубів у цьому випадку вже безсило – реставруємо зуб (установка вкладок та коронок). У роботі використовуємо безпечні знеболювальні (анестетики) засоби місцевої анестезії європейської якості.

Останнім часом терапія зробила крок далеко вперед, що дозволяє проводити безболісне лікування пульпітів, періодонтитів, а також проводити ендодонтичне лікування каналів.

Від «фундаменту» реставрації (пломба, коронка, тим більше опора мостоподібного протеза) безпосередньо залежить термін служби всього зуба. Наша клініка проводить так само і ендодонтичне лікування (медикаментозна обробка, розпломбування та пломбування каналів). Фахівці використовують у своїй роботі кофердам – ​​спеціальний пристрій, що дозволяє максимально ізолювати процес лікування від впливу слини та бактерій.

У штаті клініки досвідчені терапевти, оснащеність кабінетів – повна, а наші методи роботи – перевірені та ефективні.

А для максимального ефекту від терапії рекомендується проходити профілактичний огляд у стоматолога мінімум раз на півроку і будьте здорові!

Наші спеціалісти