Гігієну порожнину рота не буде нехтувати людина, яка турбується про своє здоров'я.

Це вже стає і культурою, і стилем життя.

На наших зубах постійно накопичується наліт – частинки їжі, відмерлі клітини та шкідливі мікроорганізми. Освіта зубного нальоту – це, на жаль, природний процес, тому що ми їмо і п’ємо (а хто ще й курить). Але навіщо нам чистка у стоматолога, якщо є зубна щітка? Безумовно професійне чищення ніколи не зрівняється з чищенням зубної порожнини в домашніх умовах. Чистити зуби – обов’язкове правило щоденної гігієни і, незважаючи на велику кількість засобів, знімає частину нальоту, але не позбавляє його повністю.

Професійне чищення зубів абсолютно безболісна процедура і складається з кількох етапів. І нехай Вас не лякає назва, адже ця послуга швидше нагадує spa-процедуру, ніж відвідування стоматолога.

Отже, можливість знайти білі, гладкі зуби в комплексі з профілактикою карієсу є чудовим стимулом записатися на процедуру до гігієніста.

Клініка «Аврамед» пропонує такі види гігієнічних процедур: ультразвукове чищення зубів та апаратне повітряне полірування зубів Air Flow.

Розглянемо їх докладніше.

Ультразвукове чищення зубів призначене для зняття твердих зубних відкладень та проводиться спеціальними установками – скейлерами. На тонкий вібруючий наконечник апарату подається вода, під впливом ультразвуку вона спінюється і очищає навіть важкодоступні місця. Ультразвук розбиває зубне каміння і видаляє неглибокі підясенні відкладення. Чищення зубів ультразвуком абсолютно безпечне для тендітної емалі зубів, діє м’яко і дбайливо за рахунок підбору частоти та амплітуди коливань в ультразвуковому апараті.

При цьому процедура не приносить жодного дискомфорту. В результаті ультразвукове чищення відновлює природний колір зубів, допомагає зробити їх на один-два тони світлішим, що також додасть Вам привабливості.

Air Flow – унікальна система видалення м’якого нальоту. У процесі чищення на зуби під тиском з установки подається водно-повітряна суміш з особливим порошком, який забезпечує полірування. Цей порошок не абразивний, тобто не травмує ясна та зубну емаль. Ефективність методу дуже висока – зуби стають світлішими на кілька тонів. Підходить тим, хто має природний колір зубів, але є небажаний наліт, який погіршує загальний колір посмішки. Професійне чищення зубів методом Air Flow так само рекомендоване людям, що носять брекети та протези. Процедура займає трохи більше півгодини, а результат зберігається надовго.

І ще рекомендуємо запам’ятати «Правило Двох»: «Для підтримки здоров’я відвідуйте стоматолога для професійного чищення 2 рази на рік та чистіть зуби вдома 2 рази на день». Бажано проходити професійне чищення зубів перед процедурами реставрації, протезування, виправлення прикусу брекетами та відбілюванням.

Професійне чищення допомагає підтримувати здорову мікрофлору, видаляючи зубний камінь та бактерії та допоможе запобігти масі проблем із зубами в майбутньому. По-друге, професійна гігієна дає видимий естетичний результат – зубна поверхня стає світлішою, а посмішка загалом виглядає дуже доглянутою.

І якщо ви досі не впевнені у прийнятті рішення, то завжди можете проконсультуватися з кваліфікованими лікарями стоматологічної клініки «Аврамед».

Наші спеціалісти