Дитяча стоматологія Аврамед

Кожен з батьків хоче, щоб у його дитини були здорові та міцні зуби. Але не всі знають, що стан ротової порожнини впливає на весь організм. Карієс, запалення та інші проблеми можуть спровокувати утворення токсинів. Всмоктуючи систему кровообігу, вони згубно впливають на серце, печінку, нирки та інші життєво важливі органи. Тому так важливо з раннього дитячого віку ретельно стежити за зубами.

Маленькі пацієнти стоматолога потребують особливого підходу, адже більшість дітей боїться зубних лікарів. У нашій клініці працюють висококласні спеціалісти з профільною освітою у сфері дитячої стоматології. Вони проведуть консультацію, визначать існуючі проблеми та організують лікування таким чином, щоб ваш малюк не відчував страху та дискомфорту.

Стоматологічна клініка Аврамед лікує неправильний прикус у дитини.
Батьки повинні звернути увагу на те, чи відкритий у дитини рот, коли він грає; як дитина спить, чи хропе вона при цьому; чи висуває нижню щелепу вперед, чи гризе ручки, олівці – все це призводить до формування неправильного прикусу. Далі необхідно звернути особливу увагу на поставу дитини, на положення мови, на те, чи губи замикаються і так далі. Однак найкращим рішенням буде звернутися до ортодонту.
Які діти найчастіше мають неправильний прикус?
До групи ризику потрапляють діти з порушеннями носового дихання (діти з аденоїдами, діти-алергіки тощо), з порушеннями постави та проблемами з хребтом, діти зі шкідливими звичками (які люблять усі гризти), а також ті діти, чиї батьки теж страждають на аномалії прикусу (спадковий фактор). До групи ризику також входять діти із системними захворюваннями, такими як, наприклад, цукровий діабет, а також діти із хворобами нервової системи. У таких випадках лікування має проводитися спільно з фахівцями суміжних областей, тобто з гематологом, ендокринологом та іншими. Це пов’язано з тим, що будь-які стоматологічні втручання завжди пов’язані з мікротравмами, і в першу чергу повинні бути на благо, а не посилювати стан дитини. Іноді у разі лікування дітей проводиться «за показаннями», тобто який завжди у повному обсязі у зв’язку з основним захворюванням.

Записуйтесь на Безкоштовну консультацію – (048)703-32-59
м. Одеса. вул. Дюківська 8

Як підготувати дитину до відвідин стоматолога.

Перше відвідування дитиною стоматолога – захід дуже відповідальний та викликає багато хвилювань у батьків. Якість лікування знижується під час неспокійної поведінки малюка.
Відмова від своєчасного лікування призводить до ускладнення карієсу з розвитком вогнищ гнійної інфекції (флегмон, абсцесів), що становлять небезпеку для життя дитини. Раннє видалення молочних і тим більше постійних зубів призводить до зміщення, скупченості зубів, що залишилися, порушення прикусу, що може в майбутньому стати причиною душевних переживань і обмежити вибір професії, тому проблема негативного ставлення до лікування зубів у дітей має велике значення.

Починати знайомство дитини зі стоматологом краще до того, як виникнуть проблеми із зубами (гострий біль). Тоді це стане для нього новою пригодою, що хвилює. Дитина народжується без страху перед зубним лікарем і, якщо ви не хочете, щоб вона розвинулась у майбутньому, приступати до виховання треба якомога раніше, краще між першим і другим днем ​​народження. Це також допоможе попередити багато стоматологічних захворювань.

Наші спеціалісти