Чим сьогодні займається хірургічна стоматологія?

Це з одного боку – зубозберігаючі операції, з іншого – видалення зубів за екстреними показаннями, в плановому порядку і звичайно імплантація.

У нашій клініці виконують видалення кіст та гранульом, гемісекцію зубів, ампутацію кореня зуба. Всі ці операції спрямовані на видалення вогнища запалення з-під верхівки зуба за неможливості його лікування терапевтичним шляхом.
Часто буває, що всі старання, спрямовані на збереження та лікування зуба, безсилі.

На жаль, таке трапляється частіше, ніж цього хотілося б. Видалення зубів – крайній захід, на який у клініці «Аврамед» вирішуються у випадках, коли на 100% впевнені, що інші лікувальні процедури та методи не принесуть бажаного результату. Хочете, щоб видалення зуба стало простою процедурою, а не неминучістю, що не вселяє жах, тоді ласкаво просимо в нашу клініку!

Суперхірург не той, хто видаляє швидко і безболісно, ​​а той, хто проводить операцію максимально акуратно, без зайвих травм і при цьому обов’язково дбає про збереження кісткової тканини.

Якщо кісткова тканина, що оточує зуб, залишиться непошкодженою, поставити згодом імплантат на місце видаленого зуба не складе труднощів. Про саму операцію з імплантації докладніше можна ознайомитись у статті «Імпантація».

За бажання встановити імплантати зубів на верхню щелепу, в районі бічних зубів з’ясовується, що тільки у кожного четвертого щасливчика вистачить кісткової тканини. Решті, на жаль, доведеться її нарощувати. Насамперед причина – це мала товщина кісткової перегородки між гайморовою пазухою та слизовими оболонками порожнини рота. Чому так важливо? Тому що імплантат має в довжину 10 мм, і, природно, для його встановлення кістка має бути не меншою за товщину. Однак у випадку з бічними верхніми зубами ця вимога виконується природою не завжди – у багатьох пацієнтів товщина кісткової тканини верхньої щелепи набагато менша. Найменша товщина кістки обумовлена ​​тим, що поряд розташовуються гайморові пазухи, вони ж синуси, які межують із кісткою. У кісткову тканину меншої товщини не можна встановити імплантат, як і зменшити його довжину – у разі він просто надійно триматися. У разі лікарі вдаються до синус-лифтингу (операції з нарощування кістки). Як наростаюча кісткова тканина застосовуються сучасні матеріали, які не «конфліктують» з організмом пацієнта, Сама операція триває близько 15-20 хвилин і чудово переноситься пацієнтами без будь-яких проблем. Якщо синус-ліфтинг проводить компетентний та досвідчений фахівець, то ризик виникнення ускладнень зведений до мінімуму. Сьогодні це часто застосовувана, детально відпрацьована операція стоматологів-хірургів клініки «Аврамед». Використання сучасних видів анестезії дозволяє проводити хірургічні втручання комфортно, як кажуть, Ви «навіть не відчуєте».

Звертайтеся до наших лікарів і приходьте на консультації – ми гарантуємо, що Ваша посмішка буде такою самою, як і до операції!

Наші спеціалісти