Імплантація у стоматологічній клініці «Аврамед»

У Вас відсутній один зуб або кілька, трапилося це недавно або багато років тому і, здається, ніколи не зможеш повністю звикнути до цієї втрати. На жаль, травма під час занять спортом або падіння може залишити слід на Вашій посмішці у будь-якому віці, а карієс та пародонтит можуть призвести до втрати цілого ряду зубів. Тепер немає необхідності миритися з помітним оком відсутністю зубів або протезом, що погано фіксується. На щастя, в даний час такий стан речей можна виправити! Лікарі «Avramed» допоможуть Вам відновити будь-які втрачені зуби. Нашому досвіду та професіоналізму під силу впоратися навіть із найскладнішими, часом безнадійними ситуаціями.

Але найчастіше нам здається, що нестача одного-двох зубів, якщо вони не передні – не проблема. Це не так! Судіть самі. Відсутність хоча б однієї зубної одиниці викликає низку неприємних змін. Зуби, що залишилися, починають зміщуватися і порушують правильність дотику один з одним, у збільшені міжзубні щілини постійно потрапляє їжа. Через це можуть виникнути захворювання, такі як карієс, пародонтит. Крім того, після видалення зуба на кістку не виявляється достатнього навантаження, це призводить до її атрофії. Ситуація напруженіша, якщо не нахоплює кілька одиниць в одному зубному ряду. Змінюється контур обличчя, щоки обвисають, з’являються зморшки навколо рота, а куточки губ повзуть униз. І навіщо це нам треба? Усього цього можна уникнути, встановивши імплантати, які можна ставити через 2-3 місяці після втрати зуба. Вони будуть надавати на кістку при жуванні, зможуть підтримувати губи та щоки, допоможуть Вам виглядати гідно і збережуть Ваше обличчя у прямому та переносному значенні!

Але кожен із нас, всерйоз задумавшись про імплантацію, одразу ж поставить ряд питань: як при цьому заощадити час, гроші та дорогоцінні нерви?

Ходімо по порядку. Імплантологія – досить молодий напрямок у стоматології, з’явився у 60-ті роки завдяки дослідженням остеінтеграції – приживлення титану в кістковій тканині. Першу у світі імплантацію штучного титанового кореня в кісткову тканину щелепи було проведено у Швеції. Далі набула масового поширення у світовій стоматологічній практиці і широко застосовується понад 20 років. При імплантації сусідні зуби не одержують жодних ушкоджень. Словом, за допомогою імплантації лікар відтворить ефект натуральних, красивих, здорових зубів.

Імплантація складається з 2-х етапів: хірургічного етапу (вживлення імплантатів у кісткову тканину щелепи), ортопедичного етапу (протезування на імплантатах одиночними коронками, мостоподібними протезами або умовно-знімними протезами).

Насправді імплантується не зуб, яке титановий імплантат (основа), який замінює корінь зуба. Після повного зрощення (приблизно 3 – 4 місяці) імплантату з кісткою щелепи в імплантат вкручується проміжна частина (абатмент), який вже фіксується коронка. Клініка «Аврамед» може встановити імплантат та зберегти Ваші зуби здоровими на багато років.

Переважна більшість імплантатів виготовлена ​​із титанових сплавів, у яких вміст чистого титану перевищує 99%. У деяких дорогих моделях використовують оксид цирконію.

Кажуть, імплантація – це дуже боляче. Допустимо, мости ставити не хочу, бо шкода спилювати майже під корінь абсолютно здорові зуби. Вихід – імплантація. Страшновато йти, але треба. Як, якщо зважився, обійтися «малою кров’ю»? Багато людей, яким показано імплантацію зубів, панічно боятися даної процедури. Але боятися вони даремно, операція не настільки болюча, як може здатися. Поставити імплантат не болючіше, ніж лікувати карієс. Сучасний рівень анестезії, наявність високоефективних знеболювальних препаратів дозволяє встановлювати імплантати абсолютно безболісно. Навіть після встановлення (коли відходить «заморозка») 95% пацієнтів не приймають жодних знеболювальних ліків.

Розберемося як швидко відбувається ця процедура і чи не доведеться ходити якийсь час з негарними «залізницями» у роті?

На встановлення одного імплантату, як правило, потрібно 20 – 40 хвилин. Імплантат встановлений і досить добре тримається, але має пройти певний час, перш ніж він повністю зросте з кісткою. Цей процес називається остеоінтеграцією. Тільки через 3-4 місяці на нижній щелепі і 5-6 місяців на верхній можна буде встановити постійну коронку. Вирішити естетичні питання на період приживлення імплантатів можна з використанням тимчасових протезів (вони можуть бути як знімними, так і незнімними), які закривають дірку і дають людині можливість жити повноцінним життям. Все більше людей усвідомлює перевагу імплантації зубів перед простим протезуванням. Адже хороші імплантати прослужать не один десяток років і забезпечують людині зовсім іншу якість життя. Основне завдання нашої стоматологічної клініки «Аврамед» – забезпечити найвищий рівень лікування зубів за всіма світовими стандартами. Важливими етапами в імплантації є первинний огляд, діагностика

У результаті відзначимо явні переваги імплантації:

  • Рівні красиві зуби, що зовні виглядають як справжні здорові зуби. Ні навколишні, ні Ви не помітите різниці. Ваш новий зуб буде служити Вам так само, як натуральні зуби;
  • Імплантати прості у використанні, довговічні. При правильному догляді вони служитимуть Вам усе життя. Виготовляються із екологічно чистих матеріалів.

Будь-який імплантат, як і здоровий зуб, вимагає ретельного та повсякденного догляду. Лікар імплантолог стоматологічного центру «Аврамед» дасть Вам всі необхідні рекомендації щодо догляду за порожниною рота, дотримуючись їх, ми досягнемо швидкого приживлення та довговічності встановлених імплантатів.

Імплантація – чудове вкладення у своє здоров’я!

Наші спеціалісти