Вініри у стоматологічній клініці «Аврамед»

Білу та бездоганну посмішку сьогодні можна порівняти з дорогим спортивним суперкаром, золотою кредитною карткою чи квартирою в центрі Одеси з видом на бульвар. Приваблива посмішка така ж модна, бажана і затребувана, як і речі, з якими ми її порівняли. Причому, щоб стати власником блискучих білизною та ідеально рівних зубів, не обов’язково їхати за кордон, платити сотні тисяч доларів. Стоматологічна клініка «Аврамед» пропонує встановлення вінірів не менш якісних, ніж у швейцарських «зубодерів».

У світі немає, напевно, жодної людини від природи, яка володіє «ідеальними» зубами, як немає і тих, хто ніколи в житті не мріяв про рівну сяюче-білу, блискучу усмішку.

В області реставрації зубів вініри використовуються, коли потрібно виправити невеликі похибки та дефекти. Ці тонкі керамічні пластини не тільки надають зубам бездоганного вигляду, але також і не завдають шкоди їх тканинам і нервовим закінченням.

Вініри допоможуть якщо край зуба відколовся, Ви ховаєте свої зуби через пломб різного кольору, є аномалія прикусу або причиною погіршення естетики є зміна кольору зубів. З їх допомогою можна замаскувати тріщини, наслідки медикаментозного лікування, наприклад потемніння емалі, а також щілини між зубами, незначні нерівності зубного ряду та деякі інші проблеми.

Дефекти можуть бути не дуже значні, але все одно псують життя людині. А якщо розглянути ортодонтичне лікування, то це мінімум на рік, а то й більше. Ходити зі спеціальною платівкою або брекетами на зубах не завжди буває зручно і не кожен це може витримати. Вініри «одним махом» знімають усі ці питання та вирішуються у набагато менші терміни.

Що таке вініри? Це керамічні пластинки, свого роду мікропротези, що дозволяють коригувати форму, положення та колір зубів, що усувають естетичні дефекти та захищають зуби від руйнування. За формою вони нагадують пелюстки, що за товщиною рівні листку щільного паперу.

Вініри мають й інші назви – ультраніри та люмініри. Слід знати, що це той самий стоматологічний продукт. Вініри зазвичай ставлять на 10 передніх верхніх зубах і 8 передніх нижніх, тобто. саме на ті зуби, які потрапляють до лінії посмішки. Вініри можна встановлювати на тривалий період, термін їхньої служби становить 8-10 років. На відміну від коронок вони не піддаються впливу чаю, кави, цигарок, словом, завжди зберігають свою білизну. Виготовлення та фіксація вінірів відбувається за 2 відвідування та займає приблизно 7-10 робочих днів. Лікар готує зуб під фіксацію вініра, при цьому знімається 0.3-0.7 мм емалі із зовнішнього боку зуба, що значно менше, ніж для встановлення будь-якої коронки. Також знімається зліпок із зубного ряду і разом із пацієнтом підбирається колір майбутньої реставрації. Операція практично не завдає болю та неприємних відчуттів, не шкодить ротовій порожнині пацієнта.
Незважаючи на простоту опису цього методу, він вимагає від лікаря високого професіоналізму та досвіду. Саме такі кваліфіковані фахівці «Аврамед» і творять чудеса у сфері естетичної медицини.

Перед тим як виправляти недосконалість посмішки, варто пам’ятати про те, що перш ніж встановлювати вініри, необхідно повністю сканувати ротову порожнину і пролікувати всі захворювання, пройти процедуру професійної гігієни. Виходячи з усіх розглянутих аргументів, стає очевидним, що в такому педантичному процесі, як краса і здоров’я своїх рідненьких зубів, вініри мають безліч переваг.

Є ще одна пріоритетна умова – післяопераційний догляд. Вініри на відміну від коронок, не перекривають ріжучого краю зуба і на стику між емаллю та вініром можуть накопичуватися хвороботворні бактерії. Тому щоденній гігієні порожнини рота потрібно приділяти особливу увагу і звичайно не забувати про професійне чищення двічі на рік.
Не дивно, що кількість шанувальників керамічних пластин дедалі більше. Чому б і ні – швидкий і нескладний шлях до ідеальної посмішки. Наші стоматологи із задоволенням нададуть Вам вичерпну консультацію.

Тож поставити вініри на зуби в одеській стоматологічній клініці «Аврамед», де вінір Вам виготовлять і встановлять, можуть не лише успішні бізнесмени, а й звичайні українці, які бажають досягти чогось більшого.

Наші спеціалісти