Відбілювання зубів - одна з найпопулярніших б'юті-процедур у пацієнтів стоматологічних клінік.

 

І не дивно! Повіками люди шукали способи зробити свою посмішку привабливішою. В даний час сліпучо-білі зуби невід’ємно пов’язують із красою, здоровим способом життя, впевненістю та успіхом, як основними секретами успішної людини.

Незалежно від того, чи Ви є публічною персоною чи ні, білі зуби допоможуть справити сприятливе враження на всіх – від оточуючих, колег по роботі, до членів сім’ї.

Хтось із нас може похвалитися непоганими зубами – гарна усмішка, досить світла емаль, правильний прикус. Але межі досконалості немає, і Ви вирішили додатково освітлити зуби. А хтось скільки себе пам’ятає, завжди й були з жовтими зубами, незважаючи на те, що чистять їх регулярно, і пасти хороші використовують, і не курили ніколи, і каву не зловживали. Генетика – і з цим нічого не поробиш. Колір зубів залежить від загального кольору кістки кожної конкретної людини. Власників «жовтизни» можна привітати хіба що з тим, що такий колір кістки вважається міцнішим. До того ж, більшість людей недостатньо ретельно доглядають свої зуби: неідеально чистять їх вранці і вечорами, не приділяють їм увагу після кожного прийому їжі. В результаті емаль вбирає дедалі більше пігментів. Хто соромився своєї усмішки і на всіх фото посміхався лише губами, всім хто мріяв мати білі зуби тією чи іншою мірою знайомі ці проблеми. Для більшості з нас красиві зуби – це, перш за все, білі зуби. Отже, щоб придбати бажану усмішку, ми звертаємося до одного з найкращих дієвих методів – відбілювання зубів.

otbelivanie01

Про відбілювання існує безліч чуток та домислів. Існує переконання, що будь-яке відбілювання дуже шкідливе для зубної емалі, хтось не вірить в результат відбілювання, а хтось вважає, що відбілювання зубів – це дуже дороге задоволення. З’ясуємо, чи це так.

У сучасній стоматології існує багато способів та систем для відбілювання зубів. Наша клініка «Аврамед» пропонує дієві та ефективні системи:

  • система відбілювання зубів Beyond;
  • система домашнього відбілювання Opalescence.

Отже, що ж вибрати що б дорогоцінний зубний ряд здивував білизною голлівудського стандарту, чи можна відбілити без шкоди, який варіант вибрати?

Сам механізм відбілювання полягає в тому, що всі пігменти, що будь-коли потрапляли в зубну тканину, руйнуються за допомогою атомарного кисню, який утворюється при розкладі перекису водню або карбаміду водню. Тобто відбувається процес окислення та знебарвлення.

Стоматологи тривалий час шукали оптимальний метод, щоб зробити клінічне відбілювання зубів максимально ефективним та доступним для широкого кола споживачів. Благо, знайшли. І ось зараз, найкращі клініки України, зокрема й «Аврамед» в Одесі, зупинили свій вибір на технології відбілювання зубів Beyond. Процедура відбілювання за допомогою Beyond дуже надійна, ефективна та безпечніша, ніж відома багатьом лампа для відбілювання Zoom. При цьому часу вимагає менше (замість 3 сеансів по 15 хвилин – 3 сеанси по 10 хвилин).

otbelivanie02

Відбілювання Beyond повністю безпечне та комфортне.

Для відбілювання зубів Beyond використовуються спеціальні галогенні та світлодіодні лампи, що дають оптимальний, інтенсивний потік блакитного світла.
Оптимальне, нешкідливе холодне випромінювання системи відбілює якісніше і на 50% швидше, ніж інші системи. Сама процедура триває близько 30 хвилин. Неприємні відчуття практично відсутні Зуби стануть білішими від 5 до 12 тонів. Результати залежать від причин потемніння емалі та Вашого віку. Галогенні промені системи проходять фільтрацію, внаслідок чого усуваються шкідливі випромінювання, забезпечується безпека та знижується ризик підвищення чутливості зубів. Ефект відбілювання у середньому зберігається близько року.

Якщо Ви прагнете здорових і білих зубів у домашніх умовах, забудьте про «бабусині» поради: відбілювання содою, перекисом водню, скоринкою лимона. Сьогодні є можливість досягти реального ефекту без шкоди для зубів за допомогою системи Opalescence. Це перша система домашнього відбілювання, що пройшла сертифікацію Американської Асоціації Стоматологів. Opalescence відрізняється супер м’яким і дбайливим відбілюванням, що повністю виключає пошкодження зубної емалі та травмування ротової порожнини.

Як це працює?

У комплект набору входить капа з гелем, яка або надягається на всю ніч, або протягом дня на час від 30 хвилин до 2 годин. Результати відбілювання помітні одразу, але максимальний ефект досягається приблизно через 7-10 днів. Гель містить у своєму складі фтор та нітрат калію, що відновлюють мінералізацію зубів після дії окислювачів.

Після відбілювання як офісного так і домашнього, спочатку слід дотримуватися певної дієти. Не зазіхає на чорний шоколад, міцний чай, каву, червоне вино, сигарети. Може виникнути певна чутливість на температурні подразники. Однак ця проблема можна виправити – після будь-якого відбілювання необхідно за рекомендацією лікаря використовувати спеціальні пасти для чутливих зубів або фторвмісні засоби. Завдяки їм чутливість швидко зменшиться, а зуби, як і раніше, радуватимуть Вас своєю білизною.

Вибір технології відбілювання залежить від медичних показань та протипоказань до процедури, а також від індивідуальних особливостей та побажань пацієнта. Результат після відбілювання зубів видимий і зберігається на тривалий час при дотриманні правильного догляду.

Наші спеціалісти